tatil evleri.

tatil evi ilanları
Bodrumda yazlık kiralık ev
Tatil Evi
Villa
6
3
1
İlan No:
B103
Bodrumda bulunan yazlık kiralık ev site içerisinde yer almaktadır. Salon, 3 oda, banyo, 2 wc ve mutfakdan oluşan yazlık kiralık seçeneğimiz toplam 6 kişiliktir. Bodrum merkezde sosyal aktivitelere ve eğlence mekanlarına yakın olan yazlık ev Bodrum merkeze 5 dk mesafededir.
Bodrumda 3 odalı yazlık dubleks daire
Tatil Evi
Villa
6
3
1
İlan No:
B316
Bodrumda bulunan yazlık kiralık dubleks dairemiz, 3 yatak odası, 2 banyo ve salondan oluşmaktadır. Deniz, kale ve şehir manzarasına sahip olan yazlık dairemiz, alışveriş merkezine yaklaşık 5 dakika mesafededir. Yazlık dairemiz güvenlikli ve ortak havuzlu site içerisinde yer almaktadır.
Bodrum da kiralık yazlık bahçeli dubleks
Tatil Evi
Denize Sıfır Ev
6
3
3
İlan No:
B701
Bodrum haftalık kiralık yazlık evimizin, yetişkin ve çocuk havuzu vardır ve Bodrum merkeze sadece 5 km , sahile ise 50 m. mesafededir. 3 yatak odası, 1 salonu olan kiralık yazlık evimiz, modern ve elit bir sitede yer almaktadır.
Bodrumda kiralık villa özel havuzlu
Tatil Evi
Özel Havuzlu Villa
10
4
3
İlan No:
B805
Bodrumda villa kiralama kategorisinde yer alan evimiz 4 yatak odası, 3 banyo, salon ve mutfaktan oluşmaktadır. Bodrum barlar sokağına ve sahile 1.5 km mesafede yer alan kiralık villa toplam 10 kişiliktir. Bodrum tatili konforunuz düşünülerek eşyalandırılmış olan kiralık villa deniz manzaralıdır.
Bodrum Yazlık Özel Havuzlu Villa
Tatil Evi
Residence Daire
4
2
2
İlan No:
B809
Bodrumda merkezi konumdaki özel havuzlu villamız 2 yatak odası, 2 banyo, salon ve mutfak ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir.
Bodrum Bitez'de Özel Havuzlu Yazlık Kiralık Villa
Tatil Evi
Özel Havuzlu Villa
7
4
3
İlan No:
B427
Bodrum Bitez bölgesinde yer alan özel havuzlu villamız 4 yatak odası ile 7 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Tatil konforunuz düşünülerek özel eşyalarla dizayn edilen villamız sizleri beklemektedir.
Bodrum Türkbükü Özel Plajlı aylık kiralık 4 odalı bahçe dubleksi
Tatil Evi
8
4
3
İlan No:
2014
Bodrum/Türkbükü'nde Kesintisiz Deniz Manzaralı ve Özel Plajlı , Havuzlu Site İçerisinde Aylık Kiralık 3+1 Bahçe Dubleksi Daireler
Yalıkavakta 6+1 Özel Havuzlu Villa
Tatil Evi
Özel Havuzlu Villa
12
6
5
İlan No:
B490
Bodrum Yalıkavakta modern tarzda yeni eşyalarla dizayn edilmiş olup 6 yatak odasına sahiptir ve toplamda 12 kişilik konaklama kapasitesi vardır.
Bodrum Yalıkavakta Özel Havuzlu 4+1 Villa
Tatil Evi
Özel Havuzlu Villa
6
4
2
İlan No:
B445
Bodrum Yalıkavak mevkindeki özel havuzlu villamız 4 yatak odası ( ana yatak odası ebeveyn banyolu) ile 6 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir.
Özel Havuzlu Kiralık Villa
Tatil Evi
Özel Havuzlu Villa
8
4
4
İlan No:
B492
Bodrum Yalıkavakta ki özel havuzlu villamız 4 yatak odası ile 8 kişilik konaklama kapasitesi vardır.
Bodrumda Gümüşlükte Yazlık Kiralık Villa
Tatil Evi
Özel Havuzlu Villa
10
3
3
İlan No:
B456
Bodrum Gümüşlükte 3+1 özel havuzlu yazllık villamızda deniz manzaralı 3 oda ve 3 banyosu olup 6 kişinin rahatça konaklamasına olanak sağlar.
Bodrum Torba, kiralık özel havuzlu villa
Tatil Evi
Özel Havuzlu Villa
11
4
4
İlan No:
B458
Bodrum Torbada yer alan özel havuzlu kiralık yazlık villamız, toplam 11 kişiliktir. Modern tarzda eşyalandırılan özel havuzlu yazlık villamız Bodrum merkeze yaklaşık 8 km mesafededir. 4 yatak odası ve 4 banyodan oluşan kiralık villamız, sahile yaklaşık 800 metre mesafededir.