yalıkavak.

yalıkavak kiralık yazlıklar
Bodrum Yalıkavakta kiralık yazlık ev
Tatil Evi
Denize Sıfır Ev
4
2
2
İlan No:
B210
Bodrum Yalıkavak bölgesinde güvenlikli, ve denize sıfır site içerisinde yer alan kiralık yazlık ev seçeneğimiz 4 kişiliktir. 2 yatak odası, 2 banyo (biri ebeveyn), mutfak ve salondan oluşan yazlık kiralık ev deniz manzaralıdır. Evimiz minimum aylık kiralamaya müsaittir.
Bodrum Yalıkavakta yazlık kiralık ev
Tatil Evi
Denize Sıfır Ev
4
2
2
İlan No:
B244
Bodrum Yalıkavakta yer alan yazlık kiralık ev seçeneğimiz minimum sezonluk kiralamaya müsaittir. 2 yatak odası, 2 banyo (biri ebeveyn), salon ve mutfaktan oluşmaktadır. Güvenlikli özel plajlı ve ortak havuzlu site içerisinde yer alan kiralık yazlık ev 4 kişiliktir.
Bodrumda kiralık yazlık villa
Tatil Evi
Villa
8
4
4
İlan No:
B302
Kiralık yazlık villa seçeneğimiz Bodrum Yalıkavak bölgesindedir. 4 yatak odası, 4 banyo (biri ebeveyn), salon ve mutfaktan oluşan kiralık yazlık villa toplam 8 kişiliktir. Ortak havuzlu site içerisinde yer alan yazlık villa denize oldukça yakın konumdadır.
Yalıkavak yazlık kiralık ev
Tatil Evi
Daire
5
2
2
İlan No:
B314
Bodrum Yalıkavak bölgesinde yer alan yazlık kiralık ev ortak havuzlu site içerisindedir. Dubleks evimiz 2 oda, mutfak, biri ebeveyn olmak üzere 2 banyodan oluşmaktadır. Bodrum tatili konforunuz düşünülerek eşyalandırılan yazlık kiralık toplam 5 kişiliktir.
Yalıkavakta yazlık kiralık özel havuzlu villa
Tatil Evi
Özel Havuzlu Villa
10
5
3
İlan No:
B810
Yazlık kiralık özel havuzlu villa seçeneğimiz Bodrum Yalıkavak bölgesindedir. 5 yatak odası, 3 banyo, salon ve mutfaktan oluşan özel havuzlu villa toplam 10 kişi kapasitelidir. Muhteşem deniz manzarasına sahip olan havuzlu kiralık villa modern tarzda eşyalandırılmıştır.
Yalıkavakta özel havuzlu eşyalı kiralık villa
Tatil Evi
Özel Havuzlu Villa
8
4
4
İlan No:
B419
Bodrum'un en güzel koylarından biri olan Yalıkavak'taki haftalık kiralamaya uygun olan bu 4 odalı özel havuzlu villamız da 8 kişi konaklayabilmektedir. Özel yüzme havuzu konforunu sunan eşyalı kiralık villamız geniş bir bahçe içerisindedir.
Kiralık yazlık villa Yalıkavakta
Tatil Evi
Özel Havuzlu Villa
7
4
3
İlan No:
B438
Kiralık yazlık villa seçenekleri arasında yer alan özel havuzlu evimiz Bodrumda Yalıkavak bölgesindedir. 4 yatak odası, 3 banyo, salon ve mutfaktan oluşmaktadır. Kiralık yazlık villa mız toplam 7 kişiliktir. Müstakil bahçeli olan kiralık yazlık villa mızın özel havuzunda çocuk havuzuda bulunmaktadır
Bodrum Yalıkavakta Kiralık Özel Havuzlu Villa
Tatil Evi
Özel Havuzlu Villa
8
4
4
İlan No:
B462
Denize sıfır kiralık özel havuzlu Bodrum Yalıkavakta ki villamız güvenlikli ortak havuzlu site içerisinde yer almaktadır. 8 kişilik konaklama kapasitesi olan villamız da 4 yatak odası ve 4 banyo bulunmaktadır.
Bodrum Yalıkavak Kiralık Yazlık
Tatil Evi
Villa
6
3
2
İlan No:
B725
Bodrum Yalıkavak'ta bulunan kiralık yazlık, 3 yatak odası 1 salon ve açık mutfak ve 2 banyodan oluşmaktadır.
Bodrum Yalıkavakta özel havuzlu kiralık villa
Tatil Evi
Özel Havuzlu Villa
4
2
2
İlan No:
LTS2
Bodrum Yalıkavakta bulunan özel havuzlu villa seçeneğimiz büyük bir site tesis içerisindedir. Çocuk havuzu, kaydıraklı havuz gibi sosyal alanlarının bulunan özel havuzlu kiralık villamız 2 yatak odası, salon, banyo ve mutfaktan oluşmaktadır.
Yalıkavakta kiralık yazlık ev
Tatil Evi
Daire
4
2
1
İlan No:
LTS Apart
Bodrum Yalıkavakta yer alan kiralık yazlık evimiz, 2 yatak odası, banyo, salon ve mutfaktan oluşmaktadır. Toplam 4 kişilik olan yazlık kiralık apart evimiz güvenlikli, ortak ve çocuk havuzlu, mini aqua parklı site içerisinde yer almaktadır.
Bodrum Yalıkavakta kiralık yazlık özel havuzlu villa
Tatil Evi
Özel Havuzlu Villa
6
3
2
İlan No:
Z3
Bodrum Yalıkavak bölgesinde yer alan kiralık yazlık villa tepe konumda, güvenlikli, ortak ve çocuk havuzlu site içerisindedir. 3 yatak odası, 2 banyo, salon ve mutfaktan oluşan yazlık kiralık evimiz özel havuzludur. Toplam 6 kişilik olan evimiz Bodrum tatil konforunuz düşünülerek eşyalandırılmıştır.