türkbükü.

türkbükü kiralık villalar
Kiralık havuzlu yazlık ev Bodrum Türkbükünde
Tatil Evi
Daire
4
2
1
İlan No:
B737
Kiralık havuzlu yazlık seçenekleri arasında yer alan evimiz Bodrum Türkbükündedir. 2 yatak odası, banyo, mutfak ve salondan oluşan kiralık yazlık seçeneğimiz ortak havuzlu site içerisinde ve toplam 4 kişiliktir. Bodrum tatil konforunuz düşünülerek modern konseptte eşyalandırılmıştır.
Yazlık kiralık ev Bodrum Türkbükü'nde
Tatil Evi
Daire
4
2
1
İlan No:
B738
Yazlık kiralık seçeneklerimiz arasında yer alan evimiz 2 oda, salon, mutfak, banyodan oluşmaktadır. Toplam 4 kişilik olan yazlık kiralık ev Bodrum tatili konforunuz düşünülerek eşyalandırılmış olup toplam 4 kişiliktir.
Bodrumda özel havuzlu kiralık yazlık villa
Tatil Evi
Özel Havuzlu Villa
8
4
2
İlan No:
B428
Bodrum villa kiralama seçenekleri arasında yer alan evimiz, 4 yatak odası, 4 banyo, salon ve mutfaktan oluşmaktadır. Geniş bahçesi, özel havuzu ile unutulmaz bir Bodrum tatili sunacak olan kiralık villamız 8 kişiliktir.
Bodrum Göltürkbükünde Özel Plajlı Sitede 4+1 Dubleks Bahçeli Yazlık
Tatil Evi
8
4
3
İlan No:
2013
Bodrum Türkbükü bölgesinde deniz manzaralı ve özel plajlı, havuzlu site içerisinde aylık kiralık 4+1 bahçe dubleksi evimiz toplam 8 kişiliktir. Mavi bayraklı plajları, gün batımına bakan sonsuz havuzu, yeşilin ve mavinin bütün tonları burada.
Bodrum Göltürkbükü 'nde Özel Plajlı Sitede 2+1 Bahçeli Dubleks Yazlık
Tatil Evi
4
2
2
İlan No:
2015
Bodrum Türkbükü bölgesinde deniz manzaralı ve özel plajlı, havuzlu site içerisinde aylık kiralık 2+1 bahçe dubleksi evimiz toplam 4 kişiliktir. Mavi bayraklı plajları, gün batımına bakan sonsuz havuzu, yeşilin ve mavinin bütün tonları burada.
Bodrum Türkbükü 'nde Özel Plajlı Sitede 2+1 Üst Kat, Manzaralı Yazlık
Tatil Evi
4
2
1
İlan No:
2016
Bodrum Türkbükü bölgesinde deniz manzaralı ve özel plajlı, havuzlu site içerisinde aylık kiralık 2+1 daire toplam 4 kişiliktir. Mavi bayraklı plajları, gün batımına bakan sonsuz havuzu, yeşilin ve mavinin bütün tonları burada.
Bodrum Türkbükü'nde Denize Sıfır Özel Plajlı Sitede 2+1 Daire
Tatil Evi
Daire
4
2
2
İlan No:
2018
Bu muhteşem tatil evleri Bodrum 'un en gözde koyu Türkbükü 'nde yer almaktadır. Sitemizin kendine ait iskele plajı , ortakkullanım yüzme havuzu vardır ve 24 saat güvenlik mevcuttur sitede. 2+1 dairelerimiz 90 m2 iç kullanım alanına sahip olup aydınlık mobilyalar ile dekore edilmiştir.
Bodrum Türkbükü 'nde Denize Sıfır Sitede 4+1 Tek Katlı Müstakil Villa
Tatil Evi
Müstakil Bahçeli Ev
8
4
3
İlan No:
2020
Bu muhteşemkiralık yazlık villa mız Bodrum 'un gözde koylarından Türkbükü 'nde denize sıfır ve özel iskele plajlı sitede yer almaktadır. Site 12.000m2 lik geniş bir araziye kurulmuştur ve bu nedenle her villaya geniş bir bahçe ve bol yeşil alan bırakımıştır.
Bodrum Türkbükü 'nde Denize Yürüme Mesafesinde Dubleks Kiralık Yazlık
Tatil Evi
Residence Daire
4
2
2
İlan No:
B739
Bodrum Türkbükü 'nde bulunan denize yakın dubleks kiralık yazlık villa mız 2 yatak odası 1 salon dan oluşan bahçe dubleksi şeklindedir. Site plaja 150 mt kadar mesafade ve biraz yokuş konumda olduğu için eşsiz bir türkbükü koyu manzarasına sahipir.
Bodrum Türkbükünde 5 odalı yazlık villa
Tatil Evi
Özel Havuzlu Villa
11
1
5
İlan No:
420
Bodrum Türkbükünde bulunan özel havuzlu yazlık villamız 5 odalı olup toplamda 11 kişi konaklama kapasitesi vardır.
Bodrum Türkbükünde Özel Havuzlu Kiralık Villa
Tatil Evi
Özel Havuzlu Villa
6
3
2
İlan No:
B449
Bodrum Türkbükü Hebilköy mevkiinde yer alan özel havuzlu kiralık villamız, 3 yatak odası, biri ebeveyn olmak üzere 2 banyo ve salondan oluşmaktadır. Özel havuzlu kiralık villamız muhteşem deniz manzarasına sahiptir. Toplam 6 kişilik olan özel havuzlu villamız, müstakil bahçeye sahiptir.
Bodrum Türkbükünde Yazlık Kiralık Tatil Evi
Tatil Evi
Denize Sıfır Ev
4
2
1
İlan No:
B241
Bodrum Türkbükünde bulunan 2 yatak odalı 4 kişilik tatil evimiz denize 100 metre mesafede olup ortak havuzlu küçük bir site içerisinde yer almaktadır.