tatil evleri.

tatil evleri
Bodrum Gümbet Deniz Kenarı Site İçi Daire
Tatil Evi
Daire
4
2
0
İlan No:
B229
Bodrum Gümbet mevkinde yer alan dairelerimiz deniz kenarında elit bir site içerisinde modern eşyalarla dizayn edilmiştir. 2 yata odalı 4 kişiliktir.
Turgutreis Yazlık Kiralık Ev
Tatil Evi
Daire
4
2
2
İlan No:
B258
Bodrum Turgutreis de yer alan yazlık dairemiz denize 100 metrelik mesafede olup 2 yatak odası 2 banyo ve 1 salondan oluşmaktadır. Toplamda 5 kişiliktir.
Bodrum Tuzla'da Yazlık Tatil Evi
Tatil Evi
Daire
4
2
2
İlan No:
B108
Bodrum Tuzlada oldukça elit ve bir çok sosyal etkinliğe imkan sağlayan site içerisindeki tatil evimiz 2 yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir.
Bodrum Ortakent Kiralık Tatil Evi
Tatil Evi
Daire
4
2
1
İlan No:
B250
Bodrumun en güzel koylarında Ortakent Yahşide bulunan 2+1 evimiz denize 20 m'lik mesafededir.
Bodrum yazlık kiralık ev
Tatil Evi
Daire
5
2
2
İlan No:
ISK2
Bodrum yazlık kiralık seçenekleri arrasında yer alan evimiz, Bitez ile Gümbet arasında denize yaklaşık 20 metre mesafededir. Bodrum tatiliniz düşünülerek modern tarzda eşyalandırılan yazlık ev 2 yatak odası, 2 banyo (biri ebeveyn), salon ve mutfaktan oluşmakta ve toplam 4 kişiliktir.
Bodrum Gündoğan kiralık yazlık apart
Tatil Evi
Daire
4
1
1
İlan No:
B233
Gündoğan bölgesinde yer alan yazlık kiralık apart 1 oda, salon, mutfak ve banyodan oluşmaktadır. 4 kişilik olan yazlık apart seçeneğimiz Bodrum tatil konforunuz düşünülerek şık konseptte eşyalandırılmıştır. Özel plajımı kum ve çakıl karışık olmakla beraber mavi bayrak ödüllüdür.
Karaincir Günlük KiralımTatil Evleri
Tatil Evi
Daire
4
2
2
İlan No:
B 224
Bodrum Karaincir bölgesinde bulunan günlük kiralık tatil evi denize 200 mt. mesafededir.
Bodrum Ortakent yazlık kiralık apart
Tatil Evi
Daire
4
2
0
İlan No:
B204
Yazlık kiralık apart Ortakent bölgesinde, havuzlu site içindedir. Sahile 350 m. mesafede yer alan yazlık apart, 2 yatak odası, 2 banyo, salondan ve açık mutfaktan oluşmaktadır. Apart dairelerimiz toplam 4 kişiliktir.
Bodrum Torba'da Denize Yürüme Mesafesinde 2+1 Kiralık Yazlık Daireler
Tatil Evi
Daire
4
2
2
İlan No:
B228
Turizmin kalbinin attığı bu bölgede, evinizin kapısını açtığınız andan itibaren tatil tadını yaşayabilirsiniz.Bu Modern 2 +1 residance dairelerimiz tatilde de ev konforunu arayan aileler için son derece idealdir.Aydınlık ve ferah kiralık yazlık dairelerimizde tatilinizi renklendirebilirsiniz..
Bodrum Torba'da Denize 220mt Mesafede 2+1 Kiralık Yazlık Daire ler
Tatil Evi
Daire
4
2
1
İlan No:
B711
Egeye özgü botanik bir bitki örtüsü içinde bodrum mimarisine uygun olarak sade bir şekilde inşaa edilmiş olan dairelerimiz sizlere tatilde de ayrıcalıklı bir yaşam tarzı sunmaktadır. Kiralık yazlık dairelerimiz denize sadece 220mt mesafede bulunmaktadır.
Bodrum Turgutreiste Yazlık Kiralık Apartlar
Tatil Evi
Daire
3
1
1
İlan No:
B257
Bodrum Turgutreiste bulunan yazlık kiralık apartlar, 1 ve 2 oda seçenekleri ile, ortak havuzlu, denize 100 metre mesafede site içerisindedir. Toplam 32 adet kiralık apart bulunan sitemiz, 3 günde bir temizlik ücretsizdir. 1 odalı kiralık apartlarımız toplam 3 kişiliktir.
Bodrum Tuzlada yazlık apart ev
Tatil Evi
Daire
4
2
2
İlan No:
B111
Bodrum Tuzlada kiralık yazlık dairelerin bulunaduğu büyük bir site içerisinde yer alan ortak havuzlu 2 odalı yazlık dairelerimiz toplam 4 kişiliktir. Aquaparklı ortak havuz yakın konumdaki kiralık dairelerimiz, Bodrum merkeze yaklaşık 20 dakika mesafededir.